Jdi na obsah Jdi na menu

Tak trochu HODNĚ jiná svatba

8. 8. 2020

Dneska jsme měli pozdvižení v ulici - ženil se jeden magor a proč magor ? Všeobecně se ví,že je to neonacista . Je motorkář , takže se známe z našich akcí, teda kromě toho,že bydlí v naší ulici . Je to magor , i bez toho jeho "význání " , chlastá a na to,že je mu 40 se chová jako dítě . Je mi líto teď už manželky , i když to taky musí bejt nějaká Eva Braunová , protože normální by s nim nevydržela . O ruku jí požádal na Orlím hnízdě mimochodem . A že si jí vzal 8.8. byl taky záměr ( asi víte jak je to s tou abecedou - HH). Takže všichni, kdo měli svatbu 8.8. by měli bejt preventivně stíhaný :D . U nás klasicky vylezlo na čumendu pár babek , takže je to samozřejmě nenapadlo ta symbolika , ale my hned věděli jakmile řek to datum . Je to debil .

Pozval i nás , teda v opilosti pozval celý město a asi tušíte, jak to dopadlo . Nešli bysme tam ani tak už z principu , nacistická svatba fakt ne , ale táta ho měl doprovázet na motorce na obřad spolu s ostatníma motorkářema . Je momentálně v Polsku , takže je asi i rád , že tam nemusí . Dostali jsme oznámení , trochu nás zklamalo,že to má normálně na úřadě a ne třeba někde "stylovejš", ale chápu,že před příbuznýma se rozjet zase nemůže . Přemýšleli jsme co mu koupit za svatební dar .Napadlo nás něco z Našeho vojska , ale táta tam stejně nemoh , tak jsme se na to vyprdli . Gratulace ke svatbě stačí . Je to sice hrozný to takhle napsal, ale dělali jsme si z toho srandu celej rok , jestli tam promítne tu svou zálibu i do svatby . Je to fakt vypatlanec a docela lituju ty jeho prarodiče , ty to asi vůbec neví nebo to nechtějí vědět . Je lepší nic nevědět , protože jedině tak to máte za nějakou pěknou svatbu jako tisíc další . Jen my zasvěcený víme,že je trochu jiná .
A  my zasvěcený bysme tam nešli ani za zlatý prase . To fakt nepodporujeme .

Zítra už jedu po 10 dnech zase k sobě a celkem ráda . Synovec tady spal většinu týdne, ty výlety taky celkem náročný . Těšim se na svůj klid , na to , že se zavřu před světem a bude zase všechno v mojí režii.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář